Tuulepoisid

Tuulepoisid võimaldavad lihtsalt ja kiirelt tähelepanu tõmmata: tuule mõjul tantsiv hiiglaslik kuju tekitab alati elevust ja positiivseid emotsioone. Tuulepoistega soovitakse tavaliselt anda edasi erinevad sõnumeid, näiteks kui avatakse uus kauplus, toimub sünnipäev või allahindlus – ehk miski, mis on uus ja huvitav ning millele soovitakse tõmmata tähelepanu. Tuulepoiss annab seda efekti hästi edasi.
Tuulepoisi välimus tehakse vastavalt soovile. Saate valida, milline on tuulepoisi nägu, naha värvus, riided, jalgade arv (üks või kaks) ja pikkus (4-7m). Tootmiseks arvestada kuni 7 tööpäevaga.
Materjalina kasutatakse õhukest ja kerget nailonkangast. Tuulemehike liigub võimsa puhuri abil, mis asub tuulemehe jalgade sees.

tuulepoiss

Kollane tuulemees

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Pikkus
*Jalgade arv
*Kogus

Tuuletorud

Tuuletorud on pilgupüüdjad, mis tänu disaini eripärale ja liikumisele saavad rohkelt tähelepanu. Torud toimivad sarnaselt tuulepoistega – tantsivad õhu käes ning tõmbavad omale palju tähelepanu. Tuuletorusid saab valmistada soovitud värvi või printida peale graafika terve toru ulatuses. Võimalik on valmistada ka erineva kujuga torusid. Maksimaalne efekt saavutatakse siis kui paigutada lähestikku mitu toru. Tuuletorud ei ole laokaup, vaid valmistatakse eritellimusel vastavalt igaühe soovidele. Valmistamiseks on vajalik disainida tuuletoru välimus, panna paika mõõdud ja värvilahendus. Tuuletorusid saab valmistada erineva pikkusega. Laius on neil olenevalt mootorist.

tuuletorud

Värvilised tuuletantsijad ühe mootoriga. Valmistatud õhukesest, aga tugevast nailonkangast. Tuuletorusid liigutab kiire õhuvool, mis kangast torusid liigutab.

  Küsi pakkumist sarnasele tootele

  NIMI

  Ettevõtte nimetus

  Email

  Telefon

  PÄRINGU SISU

  LISA MANUS