Ürituste Telgid

Ürituste Telgid:

Täispuhutavaid reklaamtelke saab toota erineva kuju, suuruse, värvilahenduse, logo, pildi ja reklaamtekstiga, vastavalt soovidele. Trükkida saab kas otse telgile või kinnitada reklaambännerid takjariba abil, mis võimaldab reklaami vahetada  ning kasutada telki erinevate ürituste tarbeks. Telgi raami sisse on võimalik paigaldada ka valgustid, mis muudavad telgi ka õhtul silmapaistvaks.

Täispuhutav telk on alternatiiviks klassikalisele pop up telgile. Kasutatakse samuti erinevatel müügi- ja promoüritustel. Täispuhutav telk on oma välimuse tõttu pop up telgiga võrreldes silmapaistvam ning selle püstitamine on sama lihtne. Telk täitub õhuga peale vooluvõrku ühendamist vaid mõne minuti jooksul.
Komplekti kuulub ka kandekott ja neli seina, mida saab vastavalt soovile kas külge panna või eemaldada.

ürituste telgid

4×4 valge reklaamtelk, millel on termotrükiga tehtud mitmevärviline logo. Komplekti kuulub veel 4 seina, mis käivad tõmblukuga telgi jalgade külge

Reklaamkaared

Reklaamkaared leiavad tihti kasutust spordiürituste läbiviimisel. Kaari kasutatakse peamiselt algus- ja lõppjoone märkimiseks ning nende pinnale saab kinnitada soovitud reklaamid, et muuta nähtavaks ennast, oma firmat ja sponsoreid.
Kaare püstitamine on lihtne, kiire ja mugav: kaar täitub õhuga vooluvõrgust paari minutiga. Kokkupanemine käib sama lihtsalt: eemaldad pistiku stepslist ja voldid kaare kokku.
Logosid, teksti ja pilte on võimalik printida otse kaarele või valmistada reklaambännerid, mis kinnitatakse kaarele takjaribadega.  Viimase variandi puhul saab kaart kasutada ka edaspidi erinevatel üritusel ja erinevate tekstide, graafika ja bänneritega.

Reklaamkaared on võimalik valmistada erineva suuruse ja kujuga. Need kaared, mis ei ole omavahel ühenduses, kannavad nimetust poolkaared. Kaar ei pea olema kindla ümara kujuga vaid võib olla keskelt ka nt kandiline või mõne muu soovitud kujuga.

reklaamkaared

Täispuhutav kaar, välimus ning suurus kliendi soovidele vastavalt

Reklaamsilindrid

Reklaamsilindrid on suured, kõrged ja silmapaistvad. Silindri pinnale saab soovitud kujunduse trükkida otse või kinnitada takjaribad ning kasutada eemaldatavaid reklaame.
Silindri püstitamine on kiire ja lihtne: silinder täitub õhuga vooluvõrgust ainult paari minutiga. Silindri mõõdud vastavalt sinu soovidele.
Silindri miinimumkõrgus on 2m, mistõttu saab seda vajadusel kasutada ka siseruumides. Reklaamsilindrile saab sisse panna ka valgustuse, mis muudab selle ka pimedas hästi nähtavaks.
Kasutamine: Ühenda kaabel vooluvõrku ning oota kuna silinder täitub ise õhuga. Kinnita silinder tugevalt ja stabiilselt, et tuul silindrit kõigutada ei saaks. Kokkupanemiseks tulbe eemaldada kaabel vooluvõrgust ning silinder vajub ise kokku. Seejärel volitada ja hoiustada sobivas kohas.

Reklaamsilindrid

Reklaamsilinder Punane. Lühike ja laia mõõduga silinder Deli.

Reklaam Vette

Reklaam vette on eristuv ja silmapaistev reklaamlahendus. Vee peal hõljuvad täispuhutavad reklaamtooted eristuvad tavareklaamist ning need sobivad ideaalselt näiteks veespordiüritusteks või veekogudele, mille ääres liigub palju rahvast.
Täispuhutavad reklaamid on sobivad kui otsid ägedat ja pilkupüüdvat viiski kuidas reklaamida oma uut toodet või teenust. Selline reklaam ei jäta kedagi külmaks kuna tegemist on võrreldes tavareklaamidega niivõrd teistmoodi lahendusega. Heaks näiteks on uudistes levinud kollane vannipart, kes pandi linnas suurusele siseveekogule ujuma.
Lihtsamat lahendust otsides on valida ujuvad poid, millele saab reklaambännerid takjaribadega peale kleepida. poid kinnitatakse kas veekogu äärte külge või võimalusel raskusega põhja, et tuul minema ei viiks.

Reklaam Vette

Punased ujuvpoid reklaamidega

Taustasein

Taustasein üritustele:  mugav kasutamiseks erinevatel väliüritustel. Tihti leiab sein kasutust näiteks autasustamistel. Sobib väga hästi ka välikinoks, kuna sein on suurte mõõtmetega ning taust on valge. Seina on lihtne üle seada – ühenda kaabel vooluvõrku ning sein täitub ise kiirelt õhuga. Seejärel kinnitada sein tugevalt maasse või lähedal asuva objekti külge. Kokkupanemiseks ühenda sein vooluvõrgust lahti ning see läheb ise õhust tühjaks. Seejärel voldi kokku ning hoiusta sobivas kohas. Võrreldes tavalise reklaamseinaga võtab see hoiustamisel väga vähe ruumi kuna puuduvad metallkonstruktsiooni osad, mis sellise seina puhul oleks väga suuremõõdulised.

taustasein

Täispuhutav reklaamsein 8x5m

Kirjuta meile kui suurt seina otsid!

Pildil oleva reklaamseina mõõdud:
*Mõõdud: 8×4,8m
*Graafika mõõt: 5,87×2,55m

Reklaampallid

Reklaampallid on täispuhutavatest toodetest ühed levinuimaid lahendused. Pall on suur ja silmapaistev ning ei jää mingil juhul märkamatuks. Eriti efektse tulemuse saab kui paigaldada reklaampalli sisse valgustus – nii on pall nähtav ka pimedas. Graafika ja logod saab kanda pallile kas otse pinnale trükkides või kinnitame pallile takjaribad, millele saab asetada vahetatava reklaami. Nii saad palli kasutada erinevatel üritustel ja erinevate sõnumite edastamiseks.
Kasutamine: Kaabel tuleb ühendada vooluvõrku ning oodata kuni pall täitub ise õhuga. Pall tuleb kinnitada tugevalt ja stabiilselt. Palli kokkupakkimiseks tuleb see lihtsalt vooluvõrgust eemaldada ning pall vajub ise kokku. Seejärel saab palli kokku voltida nind hoiustada.

reklaampallid

Pöff Hundiga reklaampall

Tootekoopiad

Tootekoopiad: Koopia valmistamine oma tootest on kindel viis kuidas silma jääda! Kui otsid erilist viisi, kuidas oma uut toodet või brändi reklaamida, siis tootekoopia on heaks lahenduseks.
Erikujulised täispuhutavad reklaamtooted püüavad kõik pilgud ning Eestis ei ole neid just väga palju kasutatud. Seetõttu eristuvad nad tavareklaamidest ja paistavad alati silma.
Täispuhutavaid tootekoopiaid toodame täpselt Sinu toote või idee järgi, just sellises suuruse kui vaja.
Tootekoopiat saab püstitada ühendades selle vooluvõrku ning toode täitub ise õhuga. Kaabli seinast eemaldamisel vajub toode kokku ning seda on lihtne kokku voltida ning hoiustada.

tootekoopiad

Tere Piim, reklaamsilinder/tootekoopia kaubanduskeskuses toidupoe ees.

Saada meile päring ning teeme Sulle parima pakkumise!

  Küsi pakkumist sarnasele tootele

  NIMI

  Ettevõtte nimetus

  Email

  Telefon

  PÄRINGU SISU

  LISA MANUS