Reklaamkaared

Reklaamkaared leiavad tihti kasutust spordiürituste läbiviimisel. Kaari kasutatakse peamiselt algus- ja lõppjoone märkimiseks ning nende pinnale saab kinnitada soovitud reklaamid, et muuta nähtavaks ennast, oma firmat ja sponsoreid.
Kaare püstitamine on lihtne, kiire ja mugav: kaar täitub õhuga vooluvõrgust paari minutiga. Kokkupanemine käib sama lihtsalt: eemaldad pistiku stepslist ja voldid kaare kokku.
Logosid, teksti ja pilte on võimalik printida otse kaarele või valmistada reklaambännerid, mis kinnitatakse kaarele takjaribadega.  Viimase variandi puhul saab kaart kasutada ka edaspidi erinevatel üritusel ja erinevate tekstide, graafika ja bänneritega.

Reklaamkaared on võimalik valmistada erineva suuruse ja kujuga. Need kaared, mis ei ole omavahel ühenduses, kannavad nimetust poolkaared. Kaar ei pea olema kindla ümara kujuga vaid võib olla keskelt ka nt kandiline või mõne muu soovitud kujuga.

reklaamkaared

Täispuhutav kaar, välimus ning suurus kliendi soovidele vastavalt

Poolkaared

Poolkaared  on kõige sagedamini kasutusel erinevate spordiürituste läbiviimisel ning need on suurepärased reklaampinnad. Poolkaarte eelis suurte või väikeste täiskaarte ees on see, et neid saab paigutada täpselt nii laialt või kitsalt kui vaja.

poolkaared

Täispuhutavad spordi poolkaared eemaldatavate logode ja reklaamidega (kinnitatud takjaribadega). Paigutatud tihedalt üksteise vastu. Võimalik trükkida ka otse kaarele.

Püstitamine ja kokkupanemine: Kaared täituvad õhuga paari minuti jooksul (ühendada pistikuga). Kokkupanemiseks pistikust eemaldada ning kokku voltida.
Reklaamid kaarel: Võimalik printida püsivaid reklaamtekste/logosid või takjapaeltega vahetatavaid reklaambännereid. Viimase puhul saab poolkaari kasutada erinevatel üritustel ning graafikat hõlpsasti vahetada.

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Värv
*Suurus

Tutvu meie trükifaili nõuetega SIIN

 

  Küsi pakkumist sarnasele tootele

  NIMI

  Ettevõtte nimetus

  Email

  Telefon

  PÄRINGU SISU

  LISA MANUS