Suur Treiler

Suur treiler võimaldab seada üles efektiivne reklaamikampaania just seal kus parasjagu soovite. Paigaldame treileri teie soovitud asukohta. Treilerid püüavad alati tähelepanu, sest tegemist ei ole püsipinnaga ning harjumatus kohas olev reklaam hakkab kiirelt silma. Populaarsed kohad reklaamtreilerite paigutamiseks on kaubanduskeskuste parkimisplatsid, maanteede ääres olevad alad nii linnas kui maal.
Omame Eesti üht suurimat reklaamtreilerite parki – kokku 13 treilerit. Treilereid on erinevates suurustes: 6x3m, 5×2,5m ja pakume ka väikeseid reklaamtreilikuid mõõduga 2,7×1,5m. Sobiv treiler valida vastavalt asukohale ning reklaamile endale.

büroomaailma reklaamtreiler

Büroomaailma reklaamtreiler 6x3m linnas teeäärsel alal.

Reklaamtreileri mõõdud: 6x3m
Võimalik kinnitada reklaam mõlemale poole treilerit
Võimalik lisada valgustus

Treilerreklaamidele koostatakse individuaalne hinnapakkumine.

Tutvuge ka meie trükifaili nõuetega SIIN


Reklaamtreilik

Reklaamtreilik on väiksemat sorti reklaamtreiler, mille eelis on see, et reklaami saab tõsta kõrgemale kui tavalise reklaamtreileri.  Seega näiteks parklas on see autode vahel hästi nähtav. Sobib hästi kasutamiseks kohtades, kus ruum on piiratud, näiteks kaubanduskeskuste parklates ja sissepääsude juures. Treilikuid on püstise kujuga kui ka horisontaalselt asetatud reklaamtahvliga. Meie valikust leiate ka suured reklaamtreilerid mõõduga 5×2,5m ja 6x3m. Treileri suurus tuleks valida vastavalt kohale ning mis kauguselt peaks reklaam nähtav ja loetav olema.

reklaamtreilik

Reklaamtreilik parkimisplatsil. Treilikut on lihtne paigaldada ning ümberlokeerida.

Treiliku mõõdud 2,7×1,5m.
Võimalik kinnitada reklaamid mõlemale poolele.

Treilerreklaamidele koostatakse alati individuaalne hinnapakkumine.

Tutvuge meie trükifaili nõuetega SIIN

  Küsi pakkumist sarnasele tootele

  NIMI

  Ettevõtte nimetus

  Email

  Telefon

  PÄRINGU SISU

  LISA MANUS