Mastilipud

Mastilipud valmistame kõik vastavalt soovitud mõõtudele ja kujundusele. Lipud trükitakse digiprindis, mis tähendab, et kujundusel võib kasutada nii palju värve kui soov on ning värvide arv hinda ei mõjuta. Mastilippe võib näha enamjaolt asutuste hoovides, ettevõtete kontorite ees, korporatsioonide õuel ja mujal, kus soovitakse tõmmata endale tähelepanu. Lipp on soliidne reklaamlahendus, mida kasutavad paljud ettevõtted.

Mastilipp 165x105cm

Mastilipp 165x105cm. Vasakusse ääre on õmmeldud tugevusriba ning kinnitused. Kujundus vastavalt kliendi soovidele.

Soovitatavad lippude mõõdud vastavalt mastile:
*6m mast – 105x165cm
*7m mast – 115x180cm
*8m mast – 135x212cm
*9m mast – 150x236cm
*10m mast – 165x259cm

*jetflag 115g/m2

Elemendid trükitakse lipukangale digitrükis. Lippude juurde kuuluvad vajalikud kinnitused.

Tutvuge meie trükifaili nõuetega SIIN

Rannalipud

Rannalipud on väga populaarsed reklaamvahendid. Need on silmapaistvad ning efektsed iga ilmaga! Pakume 2,2-4,8m kõrguseid reklaamlippe. Lipud valmistatakse kvaliteetsest lipukangast ning trükitakse digitrükis.
Komplekti kuulub kandekott, lipp, mast ja lipujalg. Lipule saab valida jala vastavalt sellele, kuhu lipp asetatakse. Valikus on erinevad jalad nii liiva, lume, muru kui tasase pinnase jaoks. Väga tuulise ilma jaoks on võimalik osta juurde lisaraskus, mis tagab lipu täieliku stabiilsuse. Rannalipud trükitakse alati ühepoolselt, teiselt poolt lippu jääb trükk läbi kumama.

Trükk vastavalt soovidele, kujunduslahendused hinda ei mõjuta.

Mõõdud meetrites:

 

Rannalipp (R)

Surfilipp (T)

Reklaamlipp (B)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

70-130 eur+km                            60-120 eur+km                         80-140 eur +km

 

Lippude kujunduspõhjad:

R220      T250      B230
R310      T350      B340
R430      T480      B450

Komplekti kuulub:
*Prinditud lipp – 115g/m2
*Lipuvarras – alumiiniumist, ülemine painduv osa fiibrist
*Lipualus – vastavalt soovile: maasse keeratav spindel; ristjalg, kroomitud metallhark, autoalus
*Kandekott – lipu transportimiseks

Kroomitud metallhark

Ristjalg

Maasse keeratav spindel

Autoalus

Metallplaat

 

 

 

 

 

Veekott

 

 

 

 

 

 

 

 

Lisatarvikud:
*Veekott  – Lipu õues kasutamisel kindlasti lisada lipule juurde raskuskott (ristjala, metallhargi ning metallplaadi puhul).

 

Autolipud

Autolipud plastikust vardaga on  väikeste mõõtudega reklaamlipud, mis on alati silmapaistvaks reklaamlahenduseks. Sobivad kasutamiseks erinevate ürituste raames või ettevõtte reklaamiks firma autodel. Kinnitatakse spetsiaalse plastikvardaga autoakna vahele.  Väga efektne ning populaarne lahendus nüüd ka pulmarongis sõitvatele autodele. Väga hea lahendus kui on autodega minek mõnele ühisele üritusele ning soovitakse silma paista. Autolippe saab tellida nii erinevate riikide lippude graafikaga kui ka täiesti enda idee järgi kujundatuna.
Autolippude standardsuuruseks on 40x30cm. “Masti” kõrgus kinnitusest lipuni 7,6cm. Lipuvalmistamiseks kasutatakse tuules hästi lehvivat spetsiaalset õhemat lipukangast.

Autolipud

Autolipp trükiga

Hinnapakkumiseks saada meile:
*Kogus
*Soovitud kujundus/idee

Erinevate lippude galeriid näete SIIN
Tutvu ka meie teiste reklaamlippudega SIIN


Detailne info

Materjal: polüester
Kaal: 113g
Mõõt: 40x30cm

Seljalipud

Seljalipud on lihtsalt ja mugavalt kasutatavad ja sobivad igale üritusele. Mugav kasutada toodete või flaierite jagamisel, kus lipp muudab jagaja hästi nähtavaks. Kotil on tasku, kus saab hoida voldikuid ja flaiereid. Seljakotil on tugev seljatugi ja pehmendus, mis aitab koormust ühtlaselt jaotada ja ei väsita selga. Kui vajad kaasaskantavat liikuvat reklaami, mis muudab sind hästi nähtavaks, siis seljalipp on lahendus, mis töötab! Seljalipp on hea abivahend messidele, festivalidele ja muudele üritustele. Ideaalne flaierijagajatele tänaval ja üritustel, kuna teeb reklaami juba iseseisvalt.
Lipu omadused:
*Kumera lipuosa mõõt 62x116cm.
*Ristkülikulise lipuosa mõõt 48x70cm.

seljalipud

Seljalipp “Ergo” jooksa seljas.

Lipu standardmõõt on 62x116cm.

*Seljalippudele ei kohandata reklaamimaksu. 

Lipumast 7m

Lipumast 7m sobib kasutamiseks nii sise- kui välitingimustesse. Lihtsasti paigaldatavat lipumasti saab vastavalt vajadusele reguleerida 4-7m kõrguseks. Tuulisema ilmaga tagab stabiilse püsimise lipualus, mida saab täita liiva või veega. Lipumasti materjalina on kasutatud anodeeritud alumiiniumit, mis tagab pikaajalise vastupidavuse. Tänu konstruktsiooni eripärale säilitab lipp oma kuju, sõltumata tuulest ning reklaam on alati maksimaalselt nähtav. Transportimiseks kaasas spetsiaalsed transpordikotid nii mastile kui mastialusele. Lisainfoks saada meile oma päring!

Lipumast 7m

Lipumast 7m. Pildil on neljast tükist kokkupandav raskuspaak, mille saab täita nii liiva või veega, mis muudab lipu stabiilseks ka tugeva tuulega.

7m lipumastile sobib lipp standardmõõduga 120x530cm.

Raskuspaak kaalub 72kg (veega täidetuna)

  Küsi pakkumist sarnasele tootele

  NIMI

  Ettevõtte nimetus

  Email

  Telefon

  PÄRINGU SISU

  LISA MANUS