Helkurid

Helkurid kujundame ja valmistame erineva kuju, värvi ja trükiga. Valige helkurikataloogist sobiv helkurikuju või  kui soovitud kuju ei leia, siis valmistame helkuri just selle kuju ja suurusega nagu soovite. Viimasel juhul lisandub stantsi valmistamise tasu. Samuti on võimalik teha helkur pressitud “trükiga”. Antud meetodi jaoks tuleb valmistada samuti eraldi stants. Tegemist on ühe eksklusiivseima ja eristuvama lahendusega.

Täpsustav info:
Logo paigutades tuleb arvestada turvaalaga, milleks on 2mm servast.
Lubatud nihe trükisel on 1,5mm
Trükkida saab ka helkuri pealispinnale. Euroopa Liidu nõuetele vastavalt peab helkuril olems vähemalt 15mm2 trükivaba pinda.
Materjali valikus on kolme värvi helkurid (valge, kollane, oranž). Lisaks on võimalik tellida kõvasid helkureid, mida on saadavad erinevaid värve ja mudeleid. Vt. allpool helkurikataloogist.

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Soovitud helkuri kuju
*Logo
*Kas logo tuleb ühele või mõlemale poole
*Soovitud kogus – miiniumkogus on 100tk
*Kinnitusviis: nöör ja haaknõel, 15cm pikk hõbedane kuulkett, papagoikinnitus, võtmerõngas ketiga           

Leia sobiv mudel HELKURIKATALOOGIST

Võtmerõngas ketiga

kuulkett

Kuulkett helkuri kinnitamiseks

helkuripael haaknõelaga

Helkurpael ja nõel

Papagoi kinnitus helkurile

Karabiin kinnitus kuulketiga

 

 

 

 

 

Helkurid valmistatakse vastavalt EN13356:2001 standardile.


Helkurmänguasjad

Helkurmänguasjad on pehmest helkurriidest. Valikus on palju erinevaid loomi ja erikujulisi tegelasi. Igaüks leiab omale sobiva mudeli. Tootele saab soovi korral trükkida peale ühevärvilise logo ja teksti. Populaarseimaks on saanud laste nimede trükkimine erinevatele loomadele. Toode kinnitatakse võtmerõngaga, millel on karabiinhaak. Kasutatav helkurriie vastab nõuetele ja omab vastavat CE standardi märgist. Helkurloomade hind sõltub kogusest. Hinnapakkumiseks saada meile soovitud mudeli kirjeldus ja kogus. Helkurloomade mudelivalik on täienenud ja sobiva looma saab valida veelgi suuremast valikust.

Helkurmänguasjad

Helkurmänguasi Eesel. Valmistatud standardsest helkurriidest. Sobivad ideaalselt lastele. Hea riputada koolikoti või jope külge. Helkurlooma saab kinnitada võtmerõnga ja karabiiniga.

Tutvu ka meie helkurikataloogiga SIIN


Helkurripats

Helkurripats
Helkurripats Helkurripats Helkurripats Helkurripats

Helkurripats on tuntud ka nimega helkur-, või kotikaunistus. Valmistatud standarditele vastavast pehmest helkurriidest. Valikusse on lisandunud uudse disainiga erinevaid ripatshelkureid. Kinnitamiseks on tootel küljes võtmerõngas ja karabiinkinnitus.

Helkurripats

Helkurripats kuldse kaunistuse ja karabiiniga

 

Tutvuge ka meie teiste helkuritega SIIN


Logodega Maiustused

Logodega šokolaadid
Logodega kommid DoorDeci šokolaadid Logodega šokolaad Šokolaad Imperial Jade

Logodega maiustused on äärmiselt populaarsed. Valmistame teile logodega komme, šokolaade ja muid maiustusi. Ideaalsed klientidele ostuga kaasa andmiseks ja jätta oma ettevõttest positiivne jälg. Maiustused on ise juba heaolu tekitajad ning teie logodega kommid ja šokolaadid panevad seda heaolu seostama just teie firmaga. Saada päring ja rõõmusta oma kliente!

Logodega kommid

Punased Innove logodega kommid. Karamellikommidel on erinevad maitsed: apelsin, sidrun, puuvilja, maasika jms olenevalt tüübist. Suuremate koguste puhul on võimalik tellida ka erineva maitsega komme segamini.

Päringusse palume lisada:
*Kommide kogus – tk või kg
*Kommide tüüp/Šokolaadide tüüp – karamellid, šokolaadikommid
*Soovitud logo
*Logošokolaadide puhul palume välja tuua ka mitme grammiseid šokolaade soovite – kas 5, 10 või 15g.

Tutvu ka meie trükifaili nõuetega SIIN

Alternatiivne toode


Mälupulgad

Mälupulgad võivad olla erikujulised, ainulaadse disainiga ning valmistatud väga erinevatest materjalidest. Valikus on 1-32GB mahuga USB pulgad. Pakume palju erinevaid mudeleid, millega saate tutvuda KATALOOGIS. Toodud hinnad ei sisalda trükki.
Mälupulk on praktiline kingitus kas kolleegile, kliendile või koostööpartnerile. Valida saab oma ettevõtte iseloomule vastava kuju ja materjaliga mälupulga. Materjalidest on populaarsed näiteks puit, nahkkattega, metallist, plastikust ja pvc materjalist mälupulgad. Tihti on mudeli kujunduses kasutatud ka kummi. Kummist saab teha näiteks erikujuga mälupulki (maja kujuline, veoauto kujuline ja paljud muud – võimalusi on väga palju).

Mälupulgad

Märjamaa Folk mälupulk-kaart. Erilise disaini ja kujuga mälukaart.

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Mudel
*Mälumaht
*Kogus
*Kujundusidee

Tutvuge ka meie trükifaili nõuetega SIIN

Alternatiivne toode

Lehvikud

Lehvikud on eristuvad reklaamtooted, mis sobivad kingituseks klientidele, koostööpartneritele ja sõpradele.  Trükki saab teha nii käepidemele kui ka kangale või paberile (olenevalt lehviku tüübist). Käepidemeid on nii puidust kui ka plastikust. Käepidemeid on väga palju erinevaid värve ning tooni saab valida vastavalt soovile.

Lehvikud

Sinine puidust käepidemega lehvik. Logotrükki saab teha nii käepidemele kui lehviku riidest osale – olenevalt lehvikumudelist. Logod trükitakse tavaliselt kanga sisse, mis jätab väga stiilse tulemuse.

Erinevaid variante saab pakkuda lähtuvalt eelarvest ja tähtajast. Igal mudelil on erinevad tellimistähtajad ning miinimumkogused.

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Kogus
*Käepideme tüüp (plastik või puit)
*Kujundusidee/logo
*Soovitud tähtaeg

Tutvuge meie trükifaili nõuetega SIIN

Pakketeip

Pakketeip on hea viis jätta enda ettevõttest professionaalne mulje, seega tasub pakkimisel alati kasutada oma ettevõtte logoga pakketeipi. Teip on kindel ja praktiline reklaamvahend, ilma erinevate reklaamtasudeta. Logodega teibi plussiks on see, et sel ajal kui pakk on teel ja käib läbi paljude erinevate lülide ja inimeste, jõuab teie reklaam ka seeläbi paljude inimesteni.

Pakketeip

Valge logodega teip

*Pakketeibi laius: 5 või 7,5cm
*Rullis: 66m
*Pakketeibi paksus: 25, 28, 32mic *
*Miinimumkogus: 50mm tellimisel 36 rulli, 75mm tellimisel 24 rulli.
*Liim: Enimtellitav on teip, millel on akrüüliim, kuid on võimalik tellida ka mõne muu liimiga teipi (lisage sel juhul täpsustus, kui teipi kasutatakse mõnel spetsiaalsel materjalil, mis vajab nakkumiseks vastavat liimi). Näiteks teip sügavkülma kaupadele.

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Kujundus
*Rullide kogus
*Laius

*1mic=0,0001cm

Tutvuge meie trükifaili nõuetega SIIN

Kaelapaelad

Kaelapaelad trükime vastavalt soovile kas  ühe- või kahepoolsena. Peale saab trükkida teie soovitud tekstid,
logod, slogani või muu graafika. Kaelapaelad on praktilised abivahendid, mida kasutada messidel, kontserditel ja muudel üritustel. Ideaalsed näiteks võtmete või nimekaardi riputamiseks ning alati käepärast hoidmiseks. Väga levinud festivalide ja ürituste korraldajate seas, et märkida ära korraldustiimi liikmed.

Valikus on paelad laiustega: 1 cm – 1,5 cm – 2 cm – 2,5 cm – 3 cm
Kaelapaelte tellimisel kehtib miinimumkogus 50tk.
Tavapärane tootmisaeg 10 tööpäeva. Kiiremad tööd võimalik teha ka kokkuleppel lühema ajaga. Palju sõltub ka kogusest.

Valikus on järgmiste kinnitustega paelad:

1                                 2                            3                              4                        5
Kaelapaelad Kaelapaelad Kaelapaelad Kaelapaelad Kaelapaelad

 


Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Kogus
*Laius
*Välimus
*Kinnitus

Tutvuge meie trükifaili nõuetega SIIN

Logoga Rätikud

Logoga rätikud on praktilised ja stiilsed kingitused koostööpartneritele, klientidele ja kolleegidele. Rätikuid saab tellida kolme erineva trükistiiliga:

 1. Sissekootud logodega rätikud: Valmistame rätikud vastavalt soovitud värvile ja suurusele. Puhtaima tulemuse saab kui kasutada kahte lõnga.  Miinimumtellimus on 100tk. Tootmisajaks tuleks arvestada ca 5 nädalat.
 2. Tikitud logoga rätikud: Logo tikitakse juba valmiskujul rätikule, kasutades kvaliteetset tikkimisniiti. Logod teeme vastavalt teie soovile. Miinimumtellimus 10tk. Tootmisajaks arvestada 2-3 nädalat.
 3. Digiprint rätikud: Graafika trükitakse rätiku ühele poolele täisdigitrükis. Tootmisajaks ca 1-2 nädalat.

  Logoga rätikud

  Stereo Meedia logorätik

Valikus olevad standardsuurused:
*30x50cm
*70x140cm
*70x180cm
*100x150cm

Võimalik tellida ka erimõõdus. Küsi soovitud suurust!

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Mõõt
*Kogus
*Kujundus

Tutvuge meie trükifaili nõuetega SIIN

Logotooted

Logotooted Sinu firmale, sõpradele või koostööpartneritele kingiks! Logodega tooted on äärmiselt populaarsed. Pea iga ettevõte tellib logotooteid kas aastaringselt enda kasutuseks või tähtpäevade puhul kingituseks. Logodega tooted on peamiselt praktilise väärtusega esemed, mis leiavad alati kasutust ning ei jää nurka tolmu koguma. Meilt on võimalik tellida kõikvõimalikke tooteid – saada vaid päring ja leiame Sulle huvipakkuva toote.

Logotooted

Kohvitassid 2-värvilise logoga

Pakume muuhulgas ka järgmisi logotooteid:
*Lehvikud
*Vihmavarjud
*Rätikud
*Riidest kotid
*Joogipudelid
*Kruusid
*Helkurid
*Ühekordsed vihmamantlid
*Kummist käepaelad
*Embleemid
*Õhupallid
*Piirdelint
*Pakketeip
*Magnetkaardid
*Pastakad
*Mobiilikotid
*Kaelapaelad
*Pagasisildid
*Mälupulgad
*Parkimiskellad

Meie trükifaili nõuded leiad SIIT

Ei leidnud sobivat toodet? Saada meile päring, mida otsid ning leiame Sulle õige toote!

Piirdelint

Piirelint leiab kasutust erinevate alade piiramiseks ja tähistamiseks. Sobib hästi spordiüritustele, firma ettevõtmisteks, teetööde märgistuseks, festivalialade piiramiseks ja paljuks muuks otstarbeks. Piirdelint on stiilne ja praktiline vahend firma, ürituse või brändi reklaamimiseks.  Galeriist on võimalik vaadata erinevaid töid, mida oleme juba teinud. Vaata järele ning saada ka omapoolne päring.

Piirdelint

Piirdelint 75mm, 2v trükk, 250m rull

Valikus on erinevate näitajatega piirdelindid:
*Laius: 5cm, 7,5cm, 10cm, 15cm, 20cm
*Paksus: 35, 50, 80, 100 mic* (Juhul kui ei täpsustata, siis tellime 50mic paksuse lindi, mis on on piisav kõigis tavaolukordades nagu näiteks jooksuvõistlustel ja laatadel.
*Rullis: 250m, 500m
*Miinimumkogus: 6 rulli
*Tarneaeg: ca 3 nädalat.

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Kujundus/idee
*Kogus
*Laius

*1mic=0,0001cm

Tutvuge meie trükifaili nõuetega SIIN


Torusall

Torusall on multifuntsionaalne ese, mida saab kasutada paljudel eri viisidel. Torusallid valmistatakse peamiselt polüestrist, puuvillast, fliisist või nende kombinatsioonist. Populaarseimaks lahenduseks on täisprinditud torusall. Olenevalt kogusest, on sallidel erinevad miinimumkogused. Üleni trükkides on min. tellitav kogus 100tk. Tootmisajaks arvestada 3-4 nädalat.

Torusall

Torusall

Hinnapakkumise jaoks palun edastage meile järgnev info: kogus, kujundus (värvide arv, suurus), tähtaeg.

Tutvuge ka meie trükifaili nõuetega SIIN

Alternatiivne toode

 

  Küsi pakkumist sarnasele tootele

  NIMI

  Ettevõtte nimetus

  Email

  Telefon

  PÄRINGU SISU

  LISA MANUS