Majasildid

Majasildid valmistame peamiselt 0,5cm paksusest PVC plastikust. PVC materjalile saab graafika otse plaadile trükkida või kleepida peale 3M kleebiskile.  Soovi korral valmistame silte ka metallist. Metallist siltidel kasutame graafika paigaldamiseks kleebiseid. Mõlemad materjalid sobivad hästi välistingimustesse ja on pika elueaga. Siltide standardkõrguseks on 18 või 32cm ning laius vastavalt teksti pikkusele. Sildi valmistamiseks saatke meile oma valmistatud kujundusfail või kirjeldus, millist silti sooviksite. Juhul kui on olemas illustreeriv foto sarnasest tootest, palume see meile saata. Antud sammud lihtsustavad täpseima hinnapakkumise tegemist.

Majasilt

45x15cm komposiitmaterialist silt, millel on ümarad nurgad. Sobib välitingimustesse.

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Kujundus/idee
*Mõõdud
*Kogus

Tutvu meie trükifaili nõuetega SIIN

Fassaadisildid

Fassaadisildid valmistatakse väga erinevatest materjalidest. Populaarsed materjalid on näiteks metall, pleksiklaas, PVC materjal, komposiitplaat jms.
Levinuim materjal on PVC plastik, mis on lihtne ja soodne. Stiilsem ja tugevam materjal fassaadisiltide valmistamiseks on kas alumiinium, messing või roostevaba teras.

Fassaadisildid

Roostevabast terasest fassaadisilt 300x220mm, logo kleebisena. Keeratud äärtega metallsilt kinnitatakse puitlippidega, mis kinnitatakse seina ning külge kruvitakse kinni metallist silt. Lippe näha ei jää kuna jäävad sildi äärte varju. Ilus ja soliidne lahendus, mis sobib igale fassaadile. Metalle on erinevaid – läikega, matte, harjatud ja poleeritud pinnaga.

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Soovitud kujundus
*Sildi otstarve
*Kogus
*Mõõdud

Tutvu meie trükifaili nõuetega SIIN

 

  Küsi pakkumist sarnasele tootele

  NIMI

  Ettevõtte nimetus

  Email

  Telefon

  PÄRINGU SISU

  LISA MANUS