Kristallkleebised

Kristallkleebised on kaetud spetsiaalse polüuretaankattega, mis annab kleepsule ruumilise efekti. Tugev kattekiht muudab kleebise ilmastikukindlaks ja väga vastupidavaks. Kristallkleebiseid võib nimetada ka teisiti, näiteks: läätskleebis, 3D kleebis, mullkleebis ja polüetüleenkleebis. Kristallkleebiseid kasutatakse näiteks autode stangedel, mööblil, võtmehoidjatel, mälupulkadel, elektroonikal ja muudel seadmetel – võimalusi on väga palju. Võrreldes tavaliste kleebistega on kristallkleebised efektsemad ja annavad alati stiilipunkte.

Estonian Hound 3d kleebised 140mm

140mm läbimõõdiga kristallkleebised

Sellised kleebised valmistatakse käsitööna ja sellepärast tuleks arvestada tavakleebistega võrreldes kõrgema hinnaga.
Tootmisajaks arvestada ca 7-10 tööpäeva, olenevalt soovitud hulgast. Lühema tarneaja soovil seda kuupäeva täpsustada.

 

 

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Kleebiste kogus
*Mõõdud
*Kujundus

Tutvu meie trükifaili nõuetega SIIN

Reflektorkleebised

Reflektorkleebised on kasutuses  pimedas helendavate tähistuste ja reklaamide valmistamiseks. Reflektorkleebistel on sama efekt nagu liiklusmärkidel, ehk need peegeldavad valgust. Kindlasti tasub hästi läbi mõelda, kuhu kleebis paigaldatakse ning kas antud paigas on reaalne võimalus, et valgus paistab piisaval hulgal kleebiste peale ning muudab need seeläbi ka nähtavaks.
Kleebised on ilmastikukindlad ning peavad välistingimustes pikaajaliselt vastu. Kleebised on ühevärvilised ning need lõigatakse vastavalt soovitud kujule. Reflektorkleebiseid ei saa teha failidest, mis sisaldavad erivärvilisi kujutisi. Helkurmaterjali on saadaval erinevates värvitoonides. Kleebisele saab teha pealetrükki, aga trükitud osa ei peegelda enam valgust. Kleebisest saab lõigata välja nii tekste kui ka kõiksuguseid kujutisi.

reflektorkleebised

Ühevärvilised reflektorkleebised

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Kujundus
*Mõõdud
*Kogus
*Otstarve

Etiketikleebised

Etiketikleebised  leiavad kasutust pakendite, toodete, kontoritehnika, kaustade jpm. sarnase märgistamiseks.

Kleebiseid saab valmistada kas digiprindis või siiditrükiga.

1.Digiprint (peamiselt väiksemad kogused ja värvilised lahendused). Värviprinteriga prinditakse etiketid välja ja seejärel lõikab masin need soovitud kujuliseks.
Välitingimustes kasutatavate kleebiste puhul kasutatakse lamineerimismeetodit. Kleebis kaetakse õhukese kilega, mis kaitseb seda hõõrdumise ja pleekimise eest. See hõlbustab nende pikaajalist püsimist (üle 6 kuu).
2. Siiditrükk (peamiselt suuremad kogused, al. 500-1000tk, 1-3 värvi). Digitrükiga võrreldes on värvid vastupidavamad. Siiditrüki meetodiga on võimalik kasutada ka erilisi värvilahendusi nagu sädelevad, kuldsed, hõbedased, pealt kraabitavad värvid jms.

Etiketikleebised

Etiketikleebised

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Kleebiste kujundusidee
*Kogus
*Mõõdud
*Otstarve

Tutvu meie trükifaili nõuetega SIIN

Alternatiivne toode

Kahepoolsed kleebised

Kahepoolsed kleebised on heaks lahenduseks, et edastada informatsiooni läbi mõlema klaasi poole. Enim võib selliseid kleebiseid märgata taksode akendel, klaasist ustel ja ka muudel klaasist pindadel. Sobivad kasutamiseks kõikidel siledapinnalistel klaaspindadel. Pooled võivad olla nii sama kui erineva kujundusega. Kleebiseid on otstarbekas tellida suurtes kogustes, kuna väikese hulga (10-20tk) tellimine on kulukas.

Kahepoolsed kleebised

Kleebised takso aknale. Kujunduse ja mõõdud teeme vastavalt Sinu soovidele. Võib saata meile valmis kujunduse mõlemast poolest eraldi või kui kujundus puudub, siis kirjelduse, mida kleebistele soovite ning teeme ise vastava kujunduse.

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Kujundus
*Mõõdud
*Kogus
*Paigalduskoha aadress

Tutvu meie trükifaili nõuetega SIIN

Reklaamkleebised

Reklaamkleebised valmistatakse kasutades erinevaid tehnoloogiaid ning materjale. Kõige levinumad kleebised on kas mati või läikiva pinnaga, mis valmistatakse kile moodi materjalist. Tavapäraselt on kleebised ka kandlised või ümmargused. Samuti on võimalik kleebiseid lamineerida ning muuta need veelgi vastupidavamaks. Kleebiseid lamineeritakse tavaliselt, et kaitsa neid välismõjude ja niiskuse eest. Päris otseselt välistingimustesse paigaldamiseks soovitame kristallkleebiseid, mis kaetakse tugeva geelikihiga, mis muudab kleebise vastupidavaks ja veekindlaks. See omakorda laseb kleebisel hästi püsida ning näeb ka aja möödudes hea välja.

Reklaamkleebis

Kolmevärvi türkiga reklaamkleebis. Erikujuline, vapi kujuga kleebis. Mõõdud vastavalt joonisele.

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Eesmärk
*Kogus
*Mõõdud
*Kujundus

Tutvu meie trükifaili nõuetega SIIN

Magnetkleebised

Magnetkleebised on valmistatud magnetkummist, millele on logo, tekst või pilt peale kleebitud. Magnetkleebist saab vajadusel lihtsasti ümberpaigutada. Selliseid kleebiseid kasutavad tänapäeval paljud takso- ja bussifirmad. Magnetkleebised on hea alternatiiviks autokleebistel kui soovite autole ajutist reklaamlahendust või reklaami mida saab vastavalt soovile kas autole kinnitada või eemaldada. Kleebise üks külg saab olla maksimaalselt 60cm.

Magnetkleebised

Firma logoga valge magnetkleebis auto küljele. Magneti tugevus oleneb aluspinnast, kuhu see pannakse. Magnet püsib kõige paremini siledal pinnal, kus ei ole mügarikke või disainelemente. Kujundusel pole piire. Saame teha sellise kujuga nagu vaja – kandilised, ümmargused, erikujulised.

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*kujundusidee
*mõõdud
*kogus

Tutvuge ka meie trükifaili nõuetega SIIN

Põrandakleebised

Põrandakleebised on efektsed ja silmapaistvad reklaamlahendused ning neid peetakse üheks tõhusamaks reklaamvahendiks kaubanduses. Põrandakleebisega saab klienti poes suunata, üllatada, teavitada – olenevalt kleebise sõnumist.
Põrandakleebiste kasutamine müügi edendamiseks või lihtsalt tee juhatamiseks on lihtne, kuid toimiv viis. Põrandakleebis kaetakse vastupidava laminaadiga, mis muudab kleebised hõõrdumis- ja tallumiskindlaks. Kleebis ei kahjusta põrandat, seega võib selle igal ajal eemaldada.

põrandakleebised

Värvilised põrandakleebised toidupoe põrandale. Kauplustes võib põrandakleebiseid näha kõige enam ning need on paigaldatud tavaliselt juhataval või informeerival eesmärgil.

Peamised kasutuskohad: kaubanduskeskused, hotellid, spordiklubid, kontserdihallid jne.

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Materjal
*Kogus
*Mõõdud
*Kujundus/idee

Tutvuge meie trükifaili nõuetega SIIN

Interjöörikleebised

Interjöörikleebised on mugav viis anda ruumile suurema vaevata uus ilme.
Kleebitava pinna saab kilega täielikult katta, kleepida peale kujundeid ja logosid.
Kleebiskilega saab katta ainult siledaid pindu. Ebatasastele ja pehmetele pindadele kleebiseid paigaldada ei saa.
Levinuim pind kasutamiseks on klaas ning palju kasutatakse kleebiseid ka värvitud siledapinnalistel seintel. Ideaalsed kaasaegsesse kontorisse ning näiteks lastetuppa.
Kleebiseid saab valmistada vastavalt soovile ja fantaasiale. Sel viisil on võimalik luua ainulaadne lahendus, mida ei leia kuskilt mujalt. Saatke meile oma idee ning viime selle koos ellu!

interjöörikleebised

Suur seinakleebis Stereo Meedia kontoris

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Kogus
*Kleebiste otstarve
*Kujundusidee/lõppnägemus
*Mõõdud
*Materjal

Tutvu meie trükifaili nõuetega SIIN

Autokleebised

Kleebised autole on ideaalseks lahenduseks kui soovite viia enda reklaami võimalikult paljude inimesteni ja seda erinevates piirkondades. Sõidukeid saab kleepida vastavalt soovile, kas üleni või osaliselt. Tähtis on teada, mis on kleebise eesmärgiks ja millist sõnumit soovitakse edastada. Autokleebised on efektsed ning muudavad Sinu sõiduki silmapaistvaks.
Kleebiseid valmistame vastupidavast 3M kleebiskilest. Tavapärane garantii 3 aastat.
Autodele saab paigaldada ka magnetkleebiseid. Vaata lähemalt SIIT

Autokleebised

Spetsiaalsed autokleebised. Kleebis on ilmastikukindel.  Kleebise liimi tugevus ning eluiga oleneb teie soovist, kui kauaks kleeps autol peaks püsima. Kujundusel pole piire.

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Sõiduki mark
*Mudel
*Kogus
*Kleebise autol hoidmise aeg
*Kujundus/idee.

Vajadusel aitame omalt poolt kujundamise valmistamisega.

Erinevaid kleebiseid näeb ka SIIT

 

 

  Küsi pakkumist sarnasele tootele

  NIMI

  Ettevõtte nimetus

  Email

  Telefon

  PÄRINGU SISU

  LISA MANUS