Uksesildid

Kvaliteetsed uksesildid kontorisse! Valmistame silte soovitud materjalist (PVC, graveerimisplastik, metall) ning sellisega kujuga nagu soovite. Kõige rohkem tellitakse ristküliku kujulisi silte, mis on lihtsad ja stiilsed. Enim kasutatavad uksesildid on valmistatud alumiiniumprofiilist, millel on vahetatav sisu. Alumiiniumile kleebitakse peale tekst ja muu graafika 3M kleebiskilena. Väga populaarne on ka PVC materjal, mis on soodne ja millega saab saavutada väga soliidse tulemuse. PVC materjalile tehakse üldiselt otsetrükk graafika, aga saab ka kleebisega katta.

uksesildid

Metallist uksesildid, mis on valmistatud graveerimisplastikust. Must kiri kontrastiks. Kuldne graveerimisplastik on lihtne ja stiilne lahendus, mis sobib igale uksele.

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Kujundus/idee
*Kogus
*Mõõdud

Tutvu meie trükifaili nõuetega SIIN

Fassaadisildid

Fassaadisildid valmistatakse väga erinevatest materjalidest. Populaarsed materjalid on näiteks metall, pleksiklaas, PVC materjal, komposiitplaat jms.
Levinuim materjal on PVC plastik, mis on lihtne ja soodne. Stiilsem ja tugevam materjal fassaadisiltide valmistamiseks on kas alumiinium, messing või roostevaba teras.

Fassaadisildid

Roostevabast terasest fassaadisilt 300x220mm, logo kleebisena. Keeratud äärtega metallsilt kinnitatakse puitlippidega, mis kinnitatakse seina ning külge kruvitakse kinni metallist silt. Lippe näha ei jää kuna jäävad sildi äärte varju. Ilus ja soliidne lahendus, mis sobib igale fassaadile. Metalle on erinevaid – läikega, matte, harjatud ja poleeritud pinnaga.

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Soovitud kujundus
*Sildi otstarve
*Kogus
*Mõõdud

Tutvu meie trükifaili nõuetega SIIN

Majasildid

Majasildid valmistame peamiselt 0,5cm paksusest PVC plastikust. PVC materjalile saab graafika otse plaadile trükkida või kleepida peale 3M kleebiskile.  Soovi korral valmistame silte ka metallist. Metallist siltidel kasutame graafika paigaldamiseks kleebiseid. Mõlemad materjalid sobivad hästi välistingimustesse ja on pika elueaga. Siltide standardkõrguseks on 18 või 32cm ning laius vastavalt teksti pikkusele. Sildi valmistamiseks saatke meile oma valmistatud kujundusfail või kirjeldus, millist silti sooviksite. Juhul kui on olemas illustreeriv foto sarnasest tootest, palume see meile saata. Antud sammud lihtsustavad täpseima hinnapakkumise tegemist.

Majasilt

45x15cm komposiitmaterialist silt, millel on ümarad nurgad. Sobib välitingimustesse.

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Kujundus/idee
*Mõõdud
*Kogus

Tutvu meie trükifaili nõuetega SIIN

Reklaamsilt

Reklaamsilt valmistatakse vastavalt otstarbele. Enim kasutatavad materjalid on 3-10mm paksune PVC, 3-10mm paksune tunnelitega plastik, ehk kärgplastikust BIP plaat ja 3-10mm läbimõõduga pleksiklaas. Võimalik kasutada ka 3mm paksust aluco ehk dibond materjali. Samuti roostevaba teras: poleeritud või harjatud ning alumiinium. Kindlasti täpsustada, kuhu plaanite sildi paigaldada, sellest olenevalt saame valida sobivaima materjali.
Valmistame ka erikujulisi (ümmergused vms) silte. Konkreetse kuju  puhul (inimese figuur, loom vms), palume saata stantsifaili, mille järgi hinda arvutada. Erikujuliste siltide puhul on mõistlik tellida suurem kogus, kuna suuremate koguste pealt on hinnad alati soodsamad.

Reklaamsilt

800x400mm 5mm PVC reklaamsilt

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Kujundus
*Otstarve
*Kogus
*Mõõdud

Graveeritud Sildid

Graveeritud sildid on valmistatud valdavas osas graveerimisplastikust. Saab valmistada ka metallist, lehtmetallist, näiteks alumiinium, roostevaba teras, messing jms. Valmistame peamiselt rinna- ja infosilte, garderoobinumbreid, ohutussilte, viitasid ja muud sarnast. Plastikuid on saadaval erinevates värvitoonides. Teksti saab sildile kanda ühe valitud värviga. Kasutame graveerimistehnikat ka näiteks pastakatel, võtmehoidjatel, mälupulkadel ja muudel metallist pindadel.

Graveeritud Sildid

Kuldset värvi metallsilt, millele on tekst peale graveeritud. Graveerimisplastikuid on erinevates värvitoonides. Saada päring ning leiame Sulle sobivas toonis sildi. Antud sildi  mõõt on 225x150mm. Valmistame sildid vastavalt teie mõõtudele. Standardsuurusi erinevate siltide puhul ei ole.

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Mõõdud
*Kogus
*Kujundus

Tutvuge ka meie trükifaili nõuetega SIIN

Hoiatussildid

Hoiatussildid on väga erinevaid, olenevalt valdkonnast. Sildi eesmärgiks on inimeste tähelepanu juhtimine võimalikule ohuallikale või keelatud tegevusele.
Levinumate siltide (tööstuslikud hoiatussildid, kuri koer, keelumärk, eramaa) kujundused on meil olemas. Erikujunduste korral valmistame ka neid. Üldised standardmõõdud puuduvad.
Mõõdud vastavalt Teie soovidele ja vajadustele. Enim kasutatav materjal on 0,5cm paksune PVC (plastik), millele kleebitakse kujundus kleebisena peale. Samas saab silte tellida ka teistest materjalidest, kaasaarvatud metallist. Olenevalt materjalist on võimalik graafika ka peale trükkida. Silte saab lamineerida nii mati kui läikiva laminaadiga, vastavalt soovile ning mis tingimustesse silt paigaldatakse.

hoiatussildid

Hoiatussilt sõidukitele

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Mõõdud
*Kogus
*Kujundus
*Otstarve

Tutvu meie trükifaili nõuetega lähemalt SIIN

Garderoobinumbrid

Garderoobinumbrid valmistatakse enamasti graveerimisplastikust, millele graveeritakse number. Soodsamatele materjalidele on suurte koguste korral mõistlik teha ka trükk või kleebisnumbrid. Numbrid saab lamineerida nii läikiva kui mati laminaadiga, mis omakorda teevad sildi vastupidavamaks.  Suuremaid koguseid valmistame peamiselt õhukesest PVC materjalist. Kui on soov tellida ühekordseid numbreid, siis saab valmistada ka paksemast paberist, mis on veelgi soodsam lahendus, olenevalt paberi paksusest ja töötlusest. Täpse hinnapakkumise jaoks palume saata meile ka kasutuskirjeldus ning mis eesmärgil, mis aja vältel numbreid kasutatakse. Nii saame ka omaltpoolt pakkuda sobivaima materjali.

garderoobinumbrid

Garderoobinumbrid mustast plastikust

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Kogus
*Mõõdud
*Kujundus

Tutvuge ka meie trükifaili nõuetega SIIN

Rinnasildid ja Märgid

Rinnasildid ja märgid valmistame erinevatest materjalidest. Kasutame kangast, metalli, plastikut ja erinevaid kinnitusi.
Rinnasilt võib olla plastikust, millele on kirjad peale graveeritud. Väga vastupidav ning kulumiskindel. Pealispind võib olla kuldne, hõbedane, pronksivärvi ja ka värviline. Tekst tehakse reeglina värvis, mis taustalt hästi välja paistab (tavaliselt must või valge). Teine levinud materjal on alumiinium, kas hõbedase või kuldse harjatud pinnaga. Kiri trükitakse peale. Samuti on populaarsed mullkleebisega kaetud rinnasildid, mis on stiilsed ja võimalik teha nii mitme värviga kui soovi on. Erinevaid võimalusi on muidugi mitmeid ning materjale igasuguseid.

rinnasildid ja märgid

Promotionpoint riidest rinnamärk

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Mõõdud
*Kogus
*Kujundus

Tutvuge ka meie trükifaili nõuetega SIIN

  Küsi pakkumist sarnasele tootele

  NIMI

  Ettevõtte nimetus

  Email

  Telefon

  PÄRINGU SISU

  LISA MANUS