Reklaamsilindrid

Reklaamsilindrid on suured, kõrged ja silmapaistvad. Silindri pinnale saab soovitud kujunduse trükkida otse või kinnitada takjaribad ning kasutada eemaldatavaid reklaame.
Silindri püstitamine on kiire ja lihtne: silinder täitub õhuga vooluvõrgust ainult paari minutiga. Silindri mõõdud vastavalt sinu soovidele.
Silindri miinimumkõrgus on 2m, mistõttu saab seda vajadusel kasutada ka siseruumides. Reklaamsilindrile saab sisse panna ka valgustuse, mis muudab selle ka pimedas hästi nähtavaks.
Kasutamine: Ühenda kaabel vooluvõrku ning oota kuna silinder täitub ise õhuga. Kinnita silinder tugevalt ja stabiilselt, et tuul silindrit kõigutada ei saaks. Kokkupanemiseks tulbe eemaldada kaabel vooluvõrgust ning silinder vajub ise kokku. Seejärel volitada ja hoiustada sobivas kohas.

Reklaamsilindrid

Reklaamsilinder Punane. Lühike ja laia mõõduga silinder Deli.


Taustasein

Taustasein üritustele:  mugav kasutamiseks erinevatel väliüritustel. Tihti leiab sein kasutust näiteks autasustamistel. Sobib väga hästi ka välikinoks, kuna sein on suurte mõõtmetega ning taust on valge. Seina on lihtne üle seada – ühenda kaabel vooluvõrku ning sein täitub ise kiirelt õhuga. Seejärel kinnitada sein tugevalt maasse või lähedal asuva objekti külge. Kokkupanemiseks ühenda sein vooluvõrgust lahti ning see läheb ise õhust tühjaks. Seejärel voldi kokku ning hoiusta sobivas kohas. Võrreldes tavalise reklaamseinaga võtab see hoiustamisel väga vähe ruumi kuna puuduvad metallkonstruktsiooni osad, mis sellise seina puhul oleks väga suuremõõdulised.

taustasein

Täispuhutav reklaamsein 8x5m

Kirjuta meile kui suurt seina otsid!

Pildil oleva reklaamseina mõõdud:
*Mõõdud: 8×4,8m
*Graafika mõõt: 5,87×2,55m


Jurta Täispuhutav Telk

Jurta täispuhutav telk on väike akendeta telk. Trükipind on tänu akende puudumisele oluliselt suurem ning telgi saab lasta üleni täis printida. Soovi korral on võimalik õmmelda telgi külge ka takjaribad, mille külge on võimalik kinnitada bännerid soovitud reklaamiga. Sobib hästi ajutise reklaamlahenduse jaoks.
Telk on lihtsasti ülesseatav ja kokkupakitav. Jurta telk valmistatakse tugevast veekindlast polüestermaterjalist.

Jurta täispuhutav telk

Jurta telgile print vastavalt soovile. Telk on ilma akendeta ja mõõdud Sinu soovide järgi.

Pildil oleva telgi mõõdud:
*Sisemine läbimõõt: 2,5m
*Ukse kõrgus: 1,9m
*Telgi kõrgus: 2,9m
*Seina paksus: 0,8m

Pakkumine sisaldab telgi trükki, mootorit, kinnitusnööre, vaiu, valgustit ja kandekotti.

Jurta telki on võimalik tellida igas soovitud mõõdus.

Tutvu meie trükifaili nõuetega SIIN


Reklaamkaared

Reklaamkaared leiavad tihti kasutust spordiürituste läbiviimisel. Kaari kasutatakse peamiselt algus- ja lõppjoone märkimiseks ning nende pinnale saab kinnitada soovitud reklaamid, et muuta nähtavaks ennast, oma firmat ja sponsoreid.
Kaare püstitamine on lihtne, kiire ja mugav: kaar täitub õhuga vooluvõrgust paari minutiga. Kokkupanemine käib sama lihtsalt: eemaldad pistiku stepslist ja voldid kaare kokku.
Logosid, teksti ja pilte on võimalik printida otse kaarele või valmistada reklaambännerid, mis kinnitatakse kaarele takjaribadega.  Viimase variandi puhul saab kaart kasutada ka edaspidi erinevatel üritusel ja erinevate tekstide, graafika ja bänneritega.

Reklaamkaared on võimalik valmistada erineva suuruse ja kujuga. Need kaared, mis ei ole omavahel ühenduses, kannavad nimetust poolkaared. Kaar ei pea olema kindla ümara kujuga vaid võib olla keskelt ka nt kandiline või mõne muu soovitud kujuga.

reklaamkaared

Täispuhutav kaar, välimus ning suurus kliendi soovidele vastavalt


Poolkaared

Poolkaared  on kõige sagedamini kasutusel erinevate spordiürituste läbiviimisel ning need on suurepärased reklaampinnad. Poolkaarte eelis suurte või väikeste täiskaarte ees on see, et neid saab paigutada täpselt nii laialt või kitsalt kui vaja.

poolkaared

Täispuhutavad spordi poolkaared eemaldatavate logode ja reklaamidega (kinnitatud takjaribadega). Paigutatud tihedalt üksteise vastu. Võimalik trükkida ka otse kaarele.

Püstitamine ja kokkupanemine: Kaared täituvad õhuga paari minuti jooksul (ühendada pistikuga). Kokkupanemiseks pistikust eemaldada ning kokku voltida.
Reklaamid kaarel: Võimalik printida püsivaid reklaamtekste/logosid või takjapaeltega vahetatavaid reklaambännereid. Viimase puhul saab poolkaari kasutada erinevatel üritustel ning graafikat hõlpsasti vahetada.

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Värv
*Suurus

Tutvu meie trükifaili nõuetega SIIN


Reklaampallid

Reklaampallid on täispuhutavatest toodetest ühed levinuimaid lahendused. Pall on suur ja silmapaistev ning ei jää mingil juhul märkamatuks. Eriti efektse tulemuse saab kui paigaldada reklaampalli sisse valgustus – nii on pall nähtav ka pimedas. Graafika ja logod saab kanda pallile kas otse pinnale trükkides või kinnitame pallile takjaribad, millele saab asetada vahetatava reklaami. Nii saad palli kasutada erinevatel üritustel ja erinevate sõnumite edastamiseks.
Kasutamine: Kaabel tuleb ühendada vooluvõrku ning oodata kuni pall täitub ise õhuga. Pall tuleb kinnitada tugevalt ja stabiilselt. Palli kokkupakkimiseks tuleb see lihtsalt vooluvõrgust eemaldada ning pall vajub ise kokku. Seejärel saab palli kokku voltida nind hoiustada.

reklaampallid

Pöff Hundiga reklaampall


Tootekoopiad

Tootekoopiad: Koopia valmistamine oma tootest on kindel viis kuidas silma jääda! Kui otsid erilist viisi, kuidas oma uut toodet või brändi reklaamida, siis tootekoopia on heaks lahenduseks.
Erikujulised täispuhutavad reklaamtooted püüavad kõik pilgud ning Eestis ei ole neid just väga palju kasutatud. Seetõttu eristuvad nad tavareklaamidest ja paistavad alati silma.
Täispuhutavaid tootekoopiaid toodame täpselt Sinu toote või idee järgi, just sellises suuruse kui vaja.
Tootekoopiat saab püstitada ühendades selle vooluvõrku ning toode täitub ise õhuga. Kaabli seinast eemaldamisel vajub toode kokku ning seda on lihtne kokku voltida ning hoiustada.

tootekoopiad

Tere Piim, reklaamsilinder/tootekoopia kaubanduskeskuses toidupoe ees.

Saada meile päring ning teeme Sulle parima pakkumise!


Ürituste Telgid

Ürituste Telgid:

Täispuhutavaid reklaamtelke saab toota erineva kuju, suuruse, värvilahenduse, logo, pildi ja reklaamtekstiga, vastavalt soovidele. Trükkida saab kas otse telgile või kinnitada reklaambännerid takjariba abil, mis võimaldab reklaami vahetada  ning kasutada telki erinevate ürituste tarbeks. Telgi raami sisse on võimalik paigaldada ka valgustid, mis muudavad telgi ka õhtul silmapaistvaks.

Täispuhutav telk on alternatiiviks klassikalisele pop up telgile. Kasutatakse samuti erinevatel müügi- ja promoüritustel. Täispuhutav telk on oma välimuse tõttu pop up telgiga võrreldes silmapaistvam ning selle püstitamine on sama lihtne. Telk täitub õhuga peale vooluvõrku ühendamist vaid mõne minuti jooksul.
Komplekti kuulub ka kandekott ja neli seina, mida saab vastavalt soovile kas külge panna või eemaldada.

ürituste telgid

4×4 valge reklaamtelk, millel on termotrükiga tehtud mitmevärviline logo. Komplekti kuulub veel 4 seina, mis käivad tõmblukuga telgi jalgade külge

 

  Küsi pakkumist sarnasele tootele

  NIMI

  Ettevõtte nimetus

  Email

  Telefon

  PÄRINGU SISU

  LISA MANUS