Roll Up Classic

Roll up Classic bänner on üks levinuimaid vahendeid, mida kasutada erinevatel esitlusüritustel. Lihtsate vahenditega saavutatakse maksimaalne visuaalne efekt. Roll up Classic bänner on kiirelt ja lihtsalt paigaldatav, võttes aega vaid 30 sekundit. Kokkupanduna on bänner metallist aluse sees, kus ta säilitab oma kuju ning ei kortsu. Komplektis ka kvaliteetne kandekott, mis teeb transportimise lihtsaks. Bännerile on võimalik lisada külge valgusti.

roll-up

Emma Roll-up classic raamis

Saadaval kolmes eri mõõdus:
*85x200cm
*100x200cm
*120x200cm

Graafikat ja konstruktsiooni saab tellida ka eraldi.
Kliendile, kes hindab kvaliteeti ning soovib veelgi stabiilsemat ning kvaliteetsemat reklaamtoodet hea hinna eest, soovitame Roll Up Exclusive’it

Roll upi trükifaili juhendid leiate siit.


Lux Roll-Up

Lux roll-up sobib kliendile, kes hindab kvaliteeti ja stiili. Lux roll-up seisab stabiilsel jalal ning on tugeva raamiga. Konstruktsioon on valmistatud anodiseeritud alumiiniumist, mis muudab ta eriti vastupidavaks. Graafika on vahetatav ning bännerit saab hõlpsalt korduvalt kasutada. Roll upid on on ühed enim kasutatavad  reklaamtooted kuna neid on lihtne paigaldada, hind on soodne ning tulemus stiilne ja efektselt silmapaistev. Transportimisel käib bänner alusraami sisse rulli ning see hoiab bännerit kortsumise eest.

Lux Roll-up

Lux roll-up 200x85cm stabiilselt seival alusraamil.

Mõõdud:
85x200cm
100x200cm
120x200cm

Komplekt sisaldab raami, graafikat ja kandekotti. Saab tellida ka ainult raami.

Roll upi trükifaili juhendid leiate siit.


Roll Up Double

Roll up double on kvaliteetne stabiilsel ja tugeval jalal seisev kahepoolne reklaambänner, annab võimaluse näidata reklaami mõlemal bänneri küljel. Roll up on kaasaskantav ning alla minutiga paigaldatav stend. Sobivad kasutamiseks üritustel ja sündmustel, kus bänner paigaldatakse sellisesse asukohta, kus on vajalik graafika nähtavus mõlemalt küljelt. Tugevuse ja stabiilsuse tõttu sobib kasutamiseks näiteks kaubandustkeskuste esitlustel kus roll up-i pakitakse lahti ja suletakse iga päeva alguses ja lõpus ehk allub hästi pidevale kasutusele ja transportimisele.
Mõõdud:80x200cm x2. Alternatiiviks kahepoolsele stendile pakume ka ühepoolseid stende Classic ja Exclusive.

kahepoolne bänner

2x85x200 roll up double. Kahepoolse graafikaga reklaamstend. Lihtsalt ja kiirelt paigaldav.

Tutvuge me trükifaili nõuetega SIIN


Soft Bänner

Soft bänner ehk kerge kangast reklaambänner sobib kasutamiseks nii sees kui väljas. Bännereid saab tellida ümara või kandilise kujuga.

Ovaalse soft bänneri suurused:
*120x70cm – 2,1kg
*180x115cm – 3kg
*200x100cm – 2,5kg
*250x100cm – 4,0kg
*273x136cm  – 5,0kg

Ristkülikukujulise soft bänneri suurused:
*150x75cm – 2,5kg
*140x140cm – 3kg
*200x100cm – 4,5kg
*200x140cm – 5kg
*250x100cm – 5,5kg
*300x100cm – 6,0kg

Soft ehk sandwich bänneri täpsem kirjeldus:
*kahepoolne
*kanga kaal 200g/m2
*tulekindel
*kerge ja mugav kasutada
*lihtne transportida

Soft bänner Valio 200x100cm

Ristküliku kujuline soft bänner. Ideaalne sise- ja välitingimustes kasutamises, nii suvel kui talvel. Kinnitatakse vaiadega maasse. Siseruumides kinnitust ei vaja.

Paigaldamine äärmiselt lihtne – ei vaja tööriistu.

Komplektis:
*Bänner
*Kandekott
*Kinnitusvahendid

Tutvuge meie trükifaili nõuetega SIIN


X Bänner Big

X Bänner Big on kergest plastikust isepingulduv reklaamstend. X-bänner sobib hästi, kui soovite stendil kasutada erinevaid graafikaid, sest meedia on hõlpsasti vahetatav.
Stendil on vaatamata kergusele tugev ja vastupidav konstruktsioon.  Reklaambänner kinnitatakse stendile nurkades asetsevate ööside abil, mistõttu on reklaam lihtsalt ja kiirelt vahetatav.  Bännereid valmistatakse mõne tööpäeva jooksul, seega vajadusel saab bännereid hõlpsalt ilma pikale ootamata juurde tellida. X bänner big asenduseks saame pakkuda ka veidi väiksemat bännerit samast sarjast.

x bänner big

120×200 x bänner

Omadused:
*Graafika suurus: 120x200cm
*Kaal: 1,6 kg
*Kergkonstruktsioon plastikust
*Reklaam valmistatud blockout materjalist
*Sisaldab kandekotti
*Sobib siseruumides kasutamiseks
*Kaal: 1,6kg

Pakkumine sisaldab stendi koos graafikaga ja transpordikotti.

 


Seinabänner

Seinabänner on valmistatud plastikust. Isepingulduv bänner kinnitatakse siledale pinnale iminappadega. Bännerit saab paigaldada pea igale siledale pinnale, näiteks värvitud seinale, klaasist ustele, akendele, paneelidele – ehk igale pinnale kuhu saab bänneri iminappadega külge kinnitada. Bänner ei jäta eemaldamisel jälgi, seega saab seda vajadusel ümber paigutada ilma pinda kahjustamata. Sobib hästi ajutiste reklaamlahenduste puhul või juhul kui  soovite reklaami samal pinnal pidevalt vahetada ning seda ilma suurema vaevata. Seinabännereid kasutatakse palju baaride, kohvikute, näituste ja paljude muude vaba aja veetmise paikades – peamiselt ustel sissekäigu juures.

seinabänner

Isepingulduv stiilne seinabänner, mis  sobib kinnitamiseks siledatele pindadale nagu näiteks klaas. Graafika mõõdud antud bänneri puhul 150x60cm.


Rippuv Bänner

Rippuv bänner paigaldatakse kahe kiirkinnituva profiili vahele, mis hoiavad bänneri sirgena. Graafika laius maksimaalselt 100cm, kõrgusel pole piire (levinuim kõrgus 200cm).
Sobib hästi kasutamiseks vaateakendel. Saab kasutada kohtades, kus ei ole võimalik bännerit tasapinnale asetada, näiteks ujulas basseinide kohal või mujal kus tasapind ei ole sile ning bännerit seetõttu jalgade peale seisma panna ei saa. Rippuvaid bännereid kasutatakse ka kõrgemate lagede puhul ning kui soovitakse viia ellu mõnd väga suur reklaamlahendust, näiteks hotellide hallides ja mujal kui soovitakse bänner nö “laest alla lasta”. Eristuv alternatiiv klassikalistele reklaambänneritele Classic ja Exclusive, mis pannakse seisma metallist alusele.

Rippuv bänner

Rippuv bänner Veinimaailm. Laius 100cm, kõrgus vastavalt soovile.


Easy Laud

Easy laud on stiilse välimusega lihtsalt ja kiirelt püstitatav reklaamlaud. Reklaam trükitakse kangale, mis tõmmatakse üle laua. Sobib suurepäraselt tooteesitlusteks messidele, laatadele ja muudele üritustele. Kangal on suur trükipind – võimalik trükkida lisaks esipaneelile ja lauaplaadi peale. Lauaplaadi pealmine osa on originaalis valge kattega.

Easy laud

Suur L suuruses Easy laud. Reklaam on vahetatav. Juurde saab osta riiuli. Kaasas on kandekott.

Easy lauda saab tellida kolmes mõõdus(LxSxK):
L  1200 x 400 x 1010mm kaal 17,5kg
M 800 x 400 x 970mm  kaal 12kg
S  750 x 400 x 970mm   kaal 10,5kg

Pakkumises sisaldub alumiiniumist raam, kandekott, reklaamkangas, lauaplaat.

*Lauale on võimalik eraldi juurde osta riiul, palume seda päringus täpsustada.
*Eraldi saab tellida kujundust ka kanga ülemisele osale, mis jääb lauaplaadi pealmisele osale.

Tutvu meie trükifaili nõuetega SIIN


Väike konverentsilaud

Väike konverentsilaud on lihtsasti paigaldatav reklaamlaud, millele kinnitatakse reklaam magnetite abil. Väike laud on soliidse ja lihtsa välimusega, mis sobib pea igasse keskkonda: kauplustesse esitlustele, messidele, hotellidesse, bankettidele jms. Reklaam kinnitatakse raami külge magnetitega, mis teeb reklaami vahetamise lihtsaks ja kiireks. Uue reklaami saab tellida vaid paari päevaga, seega saab katet igal hetkel uuendada ning lauda igal üritusel uuesti kasutada.

Väike esitluslaud

Väike esitluslaud. Reklaam on kinnitatud magnetiga laua raami külge. Kergesti vahetatav vastavalt vajadusele

Laua omadused:
*Mõõt: 90,5x40x88,5cm
*Kaal: 12kg
*Reklaambänneri mõõt: 168×86 cm
*Reklaambänneri eest nähtav ala: 57cm

Konverentsi laua komplekti kuulub:
*Üks riiul
*Raam
*Valge lauaplaat
*Riidest kandekott

KASUTUSJUHEND


Konverentsilaud

Konverentsilaud on suur soliidse välimusega laud, mis sobib ideaalselt näiteks messidele, kauplustesse tooteesitlusteks, hotellidesse konverentsidele ja paljudeks muudeks üritusteks. Lauale kinnitatakse reklaam magnetite abil. See muudab reklaami vahetamise lihtsaks ja kiireks. Lauale saab tellida uue graafika juba paari päevaga ning laud saab kiirelt uue ilme!

Esitluslaud Chilli.ee

Suur esitluslaud musta lauaplaadiga, reklaam on vastavalt vajadusele vahetatav, saab ka eraldi juurde tellida

Laua omadused:
*Mõõt: 130x38x96,5cm
*Kaal: ligikaudu 17,5kg
*Reklaambänneri mõõt: 202×93,5 cm
*Reklaambänneri eest nähtav ala: 105cm

Konverentsilaua komplekti kuulub:
*Riiul
*Raam
*Valge või must lauaplaat
*Riidest kandekott

 

 

KASUTUSJUHEND


Hop Up Laud

Hop up laud on klassikaline neljakandiline laud, mida on lihtne paigaldada ning mille reklaambänner on vahetatav. Laud sobib ideaalselt messidele, laatadele, poodidesse tooteesitlusteks ja muudeks üritusteks. Laua graafika saab trükkida vastavalt teie soovidele. Valmistamiseks on vajalik korrektsete mõõtudega trükifail. Juhul kui teil kujundusfail puudub, siis aitame omapoolse kujunduse valmistamisega.

Laua omadused:
*Mõõt: 106x40x101,5cm
*Kaal: ligikaudu 12kg
*Reklaambänneri kogumõõt: 176x99cm
*Reklaambänneri eesmine ala: 100cm
*Reklaambänner kinnitatakse raamile takjapaelaga

Hop up laud

Hop up laud süsteemiga esitluslaud, reklaambänner on vahetatav vastavalt vajadusele. Lihtsalt paigaldatav ja kerge konstruktsiooniga stiilne klassikaline esitluslaud.

Konverentsi laua komplekti kuulub:
*Riiul
*Raam
*Valge või must lauaplaat
*Riidest kandekott

Tutvu meie trükifaili nõuetega SIIN


Esitluslaud

Esitluslaud on väiksemate mõõtudega lihtsa ehitusega reklaamlaud. Lauaplaadi küljes on takjakinnitusega ribad, mille külge kinnitatakse graafika. Paneel mis paigaldatakse graafikaks on sooneline ja hõlpsalt kaarjaks keeratav, mistõttu järgib see hästi laua kuju. Graafika trükitakse paneelile vastavalt kujundatud trükifailile. Laud on kerge kaaluga ning seda on lihtne ja mugav transportida. Kaasas kandekotid. Sobib kasutamiseks messidel, laatadel, esitlustel ja paljudel muudel üritustel. Sobib oma lihtsa ja stiilse välimusega igasse interjööri.

Esitluslaud Swedbank

Esitluslaud, valge lauaplaat, reklaam on uuendatav vastavalt vajadusele, komplektis kaks kandekotti

Laua mõõdud: 94x91cm
Graafika mõõdud: 187x91cm
Kaal: 7,5kg

Päringusse palume lisada lauaplaadi värvuse: must või puiduvärvi.

Tutvu meie trükifaili nõuetega SIIN


Degusteerimislaud

Degusteerimislaud on kõrge esipaneeli ja kerge kaaluga laud.  Reklaamkleebised saab kleepida nii laua esipaneelile, külgedele kui ka laua paneeli kohal olevale silmapaistvale tahvlile. Laua sisemisel küljel on ka riiul, kuhu on mugav asetada tooteid ja muidu vahendeid. Kogu laua konstruktsioon on hõlpsasti kokku volditav. Laud mahub komplekti kuuluvasse spetsiaalsesse kandekotti, millega on lauda mugav transportida. Laud on valmistatud tugevast PP plastikust, mis muudab selle väga vastupidavaks.

Degusteerimislaud Innocent

184cm kõrgune degusteerimislaud, kaasas kandekott ja riiul

Laua näitajad:
*Materjal: pvc, plastik
*Kaal: 9.0kg
*Laua mõõdud: 85x184x45cm
*Ülemise reklaampinna mõõt: 77x28cm
*Alumise reklaampinna kogumõõt: 182x85cm (keskmine plaat on 82,8x85cm, äärmised 41,5x85cm/plaat)

Komplekti kuulub:
*Laud
*Riiul
*Kandekott

Tutvuge meie trükifaili nõuetega SIIN

 


Easy Sein

Easy Sein reklaamstendide sari on silmapaistev ja üks stiilsemaid lahendusi reklaamstendide valikus.
Sein on kerge kaaluga, lihtsasti kasutatav ja kvaliteetne. Seinal on alumiiniumtorudest konstruktsioon, mille saab kiirelt ilma tööriistadeta püstitada. Reklaamkangas asetatakse üle raami. Kangale saab printida nii ühe- kui kahepoolselt. Kangad on vahetatavad. Kogu sein mahub spetsiaalsesse kandekotti.

Easy sein

Väiksed S suuruses easy lauad. Taga Easy sein. Reklaam on vahetatav.

Easy seina valikus on palju erinevaid reklaamstende. Loe rohkem SIIT
Seinale on võimalik lisada juurde valgustid ning tellida ka sama stiiliga esitluslaud.

Kangaid saab pesta 30 kraadi juures.
Komplekti kuuluvad alumiiniumist stendi osad, reklaamkangas prindiga ja kandekott.
Tootmisajaks on  7-10 tööpäeva alates tellimuse kinnitusest.


Pop-Up Sein Reklaamsein

Pop up reklaamsein on populaarne kerge konstruktsiooniga sein, mida on lihtne üles seada ja kokku panna.

pop up reklaamsein

4x3m Kalev taustasein

Seina täpsemad omadused:
*Suur reklaampind
*Pop up süsteem võimaldab seina kiire ülesseadmise NÄIDE
*Graafika pannakse kokku kuuest paanist, mis kinnitatakse magnetitega raami külge
*Komplektis on tugev plastikust transpordikott, millele on samuti võimalik kinnitada graafika ja kasutada eraldiseisva esitluslauana
*Sobib kasutamiseks näiteks messidel, spordiüritustel, tooteesitlustel, pressikonverentsidel jne.
*Seina kaitseb transportimisel tugev plastikust transpordikott, mida on võimalik kasutada ka esitluslauana

4x3m reklaamseina komplekti kuulub:
*Alumiiniumraamistik
*Transportimiseks kõva ratastega kandekott ja puidust lauaplaat
*Magnetid meedia kinnitamiseks

————————–

*Pop up seina graafika: 406cmx225cm
*Messilaua graafika: 180cmx79,5cm


Teleskoopstend

Teleskoopstend on reguleeritav vastavalt vajadusele. Mõõte saab ise vastavalt soovile reguleerida täpselt sellisesse suurusesse kuidas parasjagu vaja on. See võimaldab sama stendi kasutada erineva suurusega graafika paigaldamiseks. Graafikale tehakse üles ja alla äärde 7cm tunnelid, mille abil tõmmatakse stend raami vahel pingule. Bänneri valmistame alati veidi väikema kui raami mõõt ise, seega tellimusel kindlasti täpustada mis suurusega stendi plaanite kasutada ning selle järgi oskame hinnata ka bänneri maksumust.

Teleskoopstend

1500x1400mm mõõduga teleskoopstend laste üritusele. Antud raami maksimummõõt on 2400x2400mm.

Meil on valikus kolmes suuruses teleskoopstendid:
*1,32x1m kuni 2,4×2,4m
*kuni 3,20×2,35m (vahejalaga)
*kuni 3×2,4m – madalad mutrid

Stendil on võimalik kasutada kahepoolset graafikat.

Pakkumises sisaldub ka kandekott.

 


Truss Reklaamsein

Truss reklaamsein on kergesti paigaldatav esitlemistarvik, mis sobib kasutamiseks kauplustes, messidel, koolides jne. Kerge konstruktsioon lubab trussi liigutada ja asetada sinna kuhu parasjagu vaja.
Trussile paigaldatakse tavaliselt decotex kangasbänner, mis sobib hästi nii reklaamiks kui fotoseinaks.

*Truss sein on valmistatud komposiitmaterjalist (alumiinuim, plastik). 10x10cm suurused sõrestikmoodulid võimaldavad panna kokku eri mõõdu ja kujuga seinu.
*Kuna truss on kerge, siis soovitame kasutada seina siseruumides.
*Sein paigaldatakse ilma tööriistu kasutamata.
*Kokkupakitud trussi saab transportida 42x42x152cm kandekotis.
*Vahetatav graafika.
*Truss ehitatakse täpselt selliste mõõtudega kui vaja.

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Trussi soovitud mõõdud
*Kas soovite ka kandekotti või mitte (soovi korral lisandub koti hind komplektile)

 

truss sein

 

 


A-Stend

A-Stend on kerge ja vastupidav, üks populaarsemaid välireklaamilahendusi.

Stendil on vastupidav alumiiniumist raam, mis on kerge kaaluga ja ilmastikule vastupidav.
Jalgadel on tugevad plastotsad, mis muudavad stendi stabiilsemaks. Sulandub hästi ümbrusega,
aga on stiilne ja väljapaistev. Pikaaegselt kaitstud roostumise eest. Vastavalt vajadusele lihtsasti ümberpaigutatav.
Plakatite sahtlitel on UV-kaitse, need on ilmastikukindlad ja pikaealised. Sobib kasutamiseks nii õues kui siseruumis.
Väljas kasutamisel kasutage lamineeritud pinnaga plakatit või asetage plakat ilmastikukindlasse plakatiümbrikusse.
Stendi graafikat saab hõlpsasti ise vahetada. Raamil on snap-lock lukustus.

A-stend

A-stend

Stendi suurus: B1 (70x100cm).

Pakkumine sisaldab raami ja kaitsekilesid.

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Kogus
*Aeg, millal soovite kaupa kätte saada.


Detailne info

Materjal: alumiinium
Kaal: 9,2 kg
Mõõt: (B1) 70x100cm
Nimetus: A-Stend

Vedrujalgadel välistend

Vedrujalgadel välistend on kahepoolse graafikaga stend ning sobib hästi välireklaamiks. Mõõdud  A1 (59,4×84,1cm). Stendil on tugev vedrusüsteem, mis aitab stendil püsida ka veidi tuulisema ilmaga. Võrreldes jäiga raamiga stendidega on püsivusnäitajad paremad. Väga tugeva tuule korral või tuulises asukohas tasuks valida raskuspaagiga välistend, mille saab täita vee või liivaga. Stendil on snap-lock süsteem, mis muudab graafika hõlpsalt vahetatavaks. Plastikust katted kaitsevad reklaami ilmastikuolude eest. Pikaajalisemal välikasutusel soovitame graafika enne lamineerida, mis muudab selle veelgi vastupidavamaks nii niiskusele kui ka päikesevalgusele, mis võib plakatit pikema aja vältel pleegitada.

Vedrujalgadel välistend

Välistend A1 mõõduga, reklaam on kergesti vahetatav, vedrujalad hoiavad stendi stabiilselt paigal.

Tutvuge meie trükifaili nõuetega SIIN

Alternatiivne toode


A1 Raskusega Välistend

A1 raskusega välistend on stiilne kahepoolse graafika võimalusega stend, mis on mõeldud peamiselt välireklaamiks, aga sobib asetamiseks ka siseruumidesse. Stendi muudab hästi vastupidavaks tugev vedrusüsteem, mis aitab stendil püsida ka tuulisema ilmaga. Raskuspaak täidetakse kas liiva või veega, mis muudab stendi välistingimustes stabiilselt püsivaks. Plakati vahetamine on lihtne ja kiire – snaplock lukustusega süsteem teeb stendi kasutamise väga mugavaks. Plakatile asetatakse spetsiaalsed plastikust katted, mis kaitsevad niiskuse ja graafika märgumise eest. Erinevaid stende näete meie GALERIIST

A1 raskusega välistend

A1 raskusega välistend reklaamiks. Paagi saab täita vee või liivaga, reklaami vahetamise ise on väga lihtne, kiire ja mugav.

A1 ja muud mõõdud leiab SIIT


Detailne info

Materjal: alumiinium, teras, plastik
Kaal: 13 kg
Mõõt: A1 (59,4x84,1cm)

Alternatiivne toode

  Küsi pakkumist sarnasele tootele

  NIMI

  Ettevõtte nimetus

  Email

  Telefon

  PÄRINGU SISU

  LISA MANUS