Logoriided

Logoriided: särgid, joped, püksid, mütsid, dressipluusid, kaelarätikud ja palju muud. Teksti/logo tegemiseks kasutame siidi-, kuumpresstrükki või tikkimist. Siiditrüki puhul valmistatakse igale värvile raam ning värv kantakse riidele läbi siidi. Siiditrüki tehnikat kasutatakse enamjaolt suurte koguste puhul. Kuumpress trüki puhul prinditakse kujundid, lõigatakse need spetsiaalsest kilest välja ning seejärel pressitakse kuumusega särgile. Kasutatakse enamjaolt väiksemate koguste (alla 100tk) puhul. Tikandi eeliseks on suurem värvi- ja kulumiskindlus.

Logoriided

Veinipunased särgid valge esilogoga. Sellise logo ja graafika saab teha kas kuumpress või siiditrüki tehnikat kasutades.

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Kujundus/idee
*Trüki asukoht (rinnal paremal, seljal keskel)
*Kogus
*Logo

Tutvuge meie trükifaili nõuetega SIIN

Helkurvest

Helkurvest leiavab kasutust autos, ehitusobjektidel, sportimisel. Samuti kasutatakse helkurveste tihti lasteaedade rühmades, et oleks tagatud kõikide laste nähtavus ka pimedal ajal.
Vest tagab turvalisue, on mugav ja kvaliteetne. Vestil on takjakinnitusriba. Helkurvestidele saab peale trükkida erinevaid tekste ja logosid. Kõige populaarsem logo asukoht on ülaselg, kuhu saab trükkida suurema logo ja rinna esiosa, kuhu trükitakse logo veidi väiksemalt.
Vestidel on palju erinevaid värvitoone, mille vahel valida. Näiteks kollane, oranž, roosa, roheline, punane, sinine, lilla, valge ja paljud teised.
Suurused: S/M, L/XL, XXL/XXXL.

Helkurvest

Helkurvest, oranž

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Kogus
*Värv
*Kujundusidee/lõppnägemus
*Logo/tekst

Tutvu meie trükifaili nõuetega lähemalt SIIN

 

  Küsi pakkumist sarnasele tootele

  NIMI

  Ettevõtte nimetus

  Email

  Telefon

  PÄRINGU SISU

  LISA MANUS