Logomatt

Logomatt sobib hästi lühiajaliseks reklaamikampaaniaks või lihtsalt sisustuselemendiks kontorisse, koju ja erinevatele üritustele.  Logomattide tootmisel ei ole värvide piiranguid – saame trükkida matile logo ja graafika vastavalt teie saadetud kujundusele või saame ka ise teha kujunduse vastavalt soovile.
Logomatti saab tellida maksimaalselt 2m laiusega. Pikkuse puhul otseseid piiranguid ei ole, kuna logomattide materjal tuleb rullist ja mati saab teha nii pika kui vaja. Matile tehakse kvaliteetne ja püsiv trükk. Materjaliks on floor vinüül, mis nakkub hästi põrandaga ning ei libise paigast. Matt on ka veekindel ning hõlpsalt puhastatav.

Logomatt

Floorvinüülist kahevärvilise prindiga matt 3x1m. Kujundus tehtud vastavalt kliendi soovile.

Tutvuge meie trükifaili nõuetega SIIN

Pestav Logovaip

Logovaibad on suurepärane viis reklaamida uut toodet või oma firmat – kõrgkvaliteetne printimistehnoloogia tagab selged ning puhtad värvid. Väike reklaam või tervitus juba uksel on kena žest näitamaks, et klient on alati teretulnud.

Soovitatavad kasutuskohad – hotellide, kaupluste, kaubamajade, koolide, restoranide, supermarketite ja kaubanduskeskuste sissekäigud. Dekoratiivsuse mõttes sobivad logovaibad näiteks esitluslaua ja/või leti ette. Nitriilkummist põhi hoiab vaiba kindlalt paigal ning niiskus ei kogune vaiba alla – pestav logovaip kuivatab jalanõud ning kogub niiskuse ja mustuse endasse, mitte aga enda alla. Seega on ruumid alati kuivad ning puhtad.

Omadused:

 • pestavad kuni 60°C juures ja samas ka kuivpuhastatavad;
 • PVC-vabad;
 • sobib ka põrandaküttega aluspinnale;
 • tuleklass – EN13501-1 / Cfl-s1;
 • vaiba paksus ca 7 mm;
 • kummiääre laius 10 mm, kuid saab ka tellida ilma kummiääreta.

 

Logovaipade standard laiused – 60 cm, 75 cm, 85 cm, 115 cm, 150 cm ja 200 cm. Pikkus võib olla Teie soovil kuni 700 cm välja. Teeme ka täpselt Teie soovitud laiuse ja pikkusega logovaipasid, hinnale lisandub 25%.

Tootmisaeg ca 2-3 nädalat kujunduse kinnitamisest.

Hinnapakkumise jaoks palume teil esitada järgnev info – mõõt ja kogus.

Vaipade hinnad teeme alati standard värvikaardi järgi. Kui soovite PMS koodi järgi trükkida, palume eraldi mainida.

Logovaip Standard

Logovaip Standard on ideaalne lahendus kui soovite luua head esmamuljet oma kontorisse, kauplusesse või mujale. Sobib hästi sissepääsu juurde nii siseruumi kui välja. Logovaip kogub mustust, pori ja takistab mustuse jõudmist põrandale.
Kaasaegne tehnoloogia võimaldab trükkida vaibale kõrge kvaliteediga täpsed  logod ja graafika. Sobivad kasutamiseks näiteks hotellides, kauplustes ja kuabamajades, koolides ja muudes asutustes. Tootmisajaks arvestada ca 10-14 tööpäeva.

logovaip standard

Punane logovaip standard

Täpsemad andmed:
*Libisemiskindel põhi
*Materjali paksus: 6mm
*Põhi: nitriilkumm, 1,5mm
*Kaal: 2,7kg/m2
*Puhastamine: regulaarne kuivpuhastus
*Tugevdatud servad on paindumis- ja rebenemiskindlad
*Suure imamisvõimega > 4l/m2

Suurused:
*60 cm x 90 cm
*90 cm x 120 cm
*90 cm x 150 cm
*90 cm x 300 cm
*120 cm x 180 cm
Erisuurused:
* 90 cm x soovitud pikkus
*120 cm x soovitud pikkus

Suur värvitoonide valik!

Tutvuge ka meie trükifaili nõuetega SIIN

 

  Küsi pakkumist sarnasele tootele

  NIMI

  Ettevõtte nimetus

  Email

  Telefon

  PÄRINGU SISU

  LISA MANUS