Paberist Käepael

Ahhaa keskus käepael
Käepaelad Paberist käepaelad rebimiskindel Käepael piletid

Paberist käepael on kasutusel peamiselt erinevatel üritustel piletina. Peamiselt sellistel, kus toimub alalt sisse ja välja käimine. See on mugav näiteks festivalidel, messidel, kontserditel ja mujal. Paberist käepalu nimetatakse ka tyvek käepaelteks.

Omadused:

 • rebimiskindel
 • veekindel
 • nummerdatud: arvuline ülevaade külalistest
 • erinevad värvid: standardvärvides või koodi järgi trükitud
 • erinevad pealetrüki võimalused: logo, tekst, QR kood (ka jooksvalt erinev), värviline või must-valge
 • mittelahtirebitava kinnituskleebisega suletav
 • ka väikesed kogused on võimalikud
 • laius 19 mm või 25 mm
Käepaelad

Paberist käepael

Hinnapakkumise jaoks palun edastada meile järgmine info: kogus, kujundus, tähtaeg, erisoovid (QR kood, turvaelemendid jne)

Tootmisaeg oleneb kogusest ning kujundussoovist: standardvärvid kiiremini – ca üks nädal, eritellimus alates kaks nädalat. Täpsem aeg hinnapäringust lähtuvalt.

Tutvuge ka meie trükifaili nõuetega SIIN

Visiitkaardid

Visiitkaardid on esimeseks vahendiks, millega luua muljet nii endast kui ettevõttest, seega see on miski, kuhu on mõistlik panustada. Kohtumistel jätab visiitkaardi jätmine alati professionaalse mulje ning see on miski mis tuletab Teid kliendile meelde. Visiitkaart võib mõneti tunduda iganenud vahend, aga on efektiivsem kui ainult sinu telefoninumber uue koostööpartneri telefonis. Visiitkaart on visuaalne meeldetulemus sinust ja sinu ettevõttest ning see on miski, mida inimesed kannavad endaga kaasas. Visiitkaart võtab sinu kotis vähe ruumi ning võib sinuga alati kaasas käia, et vajadusel uutele inimestele jagada.
Valmistame nii ühe- kui kahepoolseid visiitkaarte.

Visiitkaardid

Ühepoolsed visiitkaardid 330 ivory board paberil

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Kogus
*Kujundus/idee

 

Brošüürid

Brošüürid on ideaalseks vahendiks edastada informatsiooni. Sobivad kasutamiseks näiteks messidel, laatadel ja muudel üritustelt, kus on vaja jagada vähese aja jooksul palju infot.
Soovituslikult lisada konkreetne ja selge info koos kontaktandmetega. Koosnevad need enamasti neljast lehest ja nende eesmärk on anda edasi tähtsat informatsiooni. Need on mõeldud jagamiseks potensiaalsetele või juba olemasolevatele kliendile. Samuti on neid hea jätta kohtadesse, kus inimesed saavad ise neid huvi korral kaasa võtta. Brošüürid on enamjaolt volditud kujul.

Kujundame ja trükime brošüüri vastavalt Teie soovidele. Voldiku saab tellida eelistatud suuruses, ühe-või kahepoolse trükiga, mitme leheküljelist, erikujulist jne.

Brošüürid

Värvilised reklaambrošüürid

Palume päringusse lisada järgmised andmed:

*Mõõdud
*Kogus
*Kujundusidee

Tutvuge ka meie trükifaili nõuetega SIIN

Flaierid

Flaierid on väga levinud reklaamvahendid. Lihtne ja soodne viis teha reklaami uuele tootele, üritusele, restoranile, firmale jms.
Ideaalne lühiajaliste pakkumiste ajal jagamiseks.  Antud trükireklaami kasutatakse tihti ka tasta sissepääsupiletina, sooduskupongina, kutsena või piletina mõnele konkreetsele üritusele. Flaieri materjalina on tavapäraselt kasutusel 120-170g läikiv siledapinnaline paber. Võimalik valmistada ka muu töötluse ja paksusega paberist.
Trükised saab valmistada standardkujuga (ristkülik), aga ka erikujulisi, mis teevad trükise veelgi erilisemaks ja silmapaistvamaks.
Flaierid kujundatakse vastavalt Teie soovidele ja ideedele. Saame flaieri valmistada teie trükifailist, aga faili puudumisel pakume ka omapoolset kujundusteenust.

Flaierid

Kahepoolsed reklaamflaierid 10x21cm

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Kogus
*Suurus
*Kujundus

Tutvu meie trükifaili nõuetega SIIN

Muud Trükitooted

Muud trükitooted: Lisaks flaieritele, visiitkaartidele ja voldikutele valmistame ja kujundame ka kõikvõimalikke muid trükitooteid.  Altpoolt võite leida veel valiku erinevatest trükitoodetest. Lisaks neile tasub meilt alati küsida oma soovidele vastavaid tooteid – leiame sobiva lahenduse.

Muud trükitooted

Auto tahavaatepeegli külge riputatav trükis ehk mirror hanger. Valmistatud vastavalt trükifailile. Kujundus tehtud kliendi soovide järgi (KIA).

*Ümbrikud (aknaga ja ka ilma)
*Paberkotid (erinevad suurused, materjalid)
*Turvavärava ümbrised
*Dokumendikaaned
*Lauarääkijad
*Ukse/autopeegli flaierid
*Klaasialused
*Menüüd
*Tapeet
*Parkimiskellad
*Tootekataloogid
*Märkmikud
*Kirjaplokid
*Kalendrid

Ei leidnud huvipakkuvat toodet? Trükitoodete valmistamisel on sadu võimalusi ning tooteid on kõikvõimalikke. Kirjuta meile ning meie aitame leida!

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Mõõdud
*Kogus
*Kujundus/idee

 

Plakatid

Plakatid on meeldejäävad ja silmapaistvad reklaamvahendid kõikvõimalike ürituste, toodet ja teenuste reklaamimiseks. Valmistame plakateid igas mõõdus ning vastavalt Teie soovitud kujundusele. Plakateid on võimalik trükkida nii läikivale kui matile paberile. Samuti saab plakateid vajadusel lamineerida. Seda soovitame kui plakat läheb välistingimustesse ning eesmärgiks on pikaajaline vastupidavus. Näiteks tänaval reklaamstendidele, bussiootepaviljonide akendele ja väli infotahvlitele. Pakume ka spetsiaalseid vihma- ja päikesekindlaid Abribus ja Citylite plakateid. Sobiva materjali ja töötluse leidmiseks saatke meile kirjeldus, mis otstarbel plakateid kasutada soovite ning siis oskame ise leida sobiva paberi ja töötlusvariandi.

Plakatid

Paberplakat Citylight 150gr paberil, A2 mõõdus.

Palume päringusse lisada järgmised andmed:
*Kogus
*Mõõdud
*Väli-või sisetingimustesse
*Lamineeritud või mitte

Tutvuge meie trükifaili nõuetega SIIN

 

  Küsi pakkumist sarnasele tootele

  NIMI

  Ettevõtte nimetus

  Email

  Telefon

  PÄRINGU SISU

  LISA MANUS