Roll Up Classic

Roll up Classic bänner on üks levinuimaid vahendeid, mida kasutada erinevatel esitlusüritustel. Lihtsate vahenditega saavutatakse maksimaalne visuaalne efekt. Roll up Classic bänner on kiirelt ja lihtsalt paigaldatav, võttes aega vaid 30 sekundit. Kokkupanduna on bänner metallist aluse sees, kus ta säilitab oma kuju ning ei kortsu. Komplektis ka kvaliteetne kandekott, mis teeb transportimise lihtsaks. Bännerile on võimalik lisada külge valgusti.

roll-up

Emma Roll-up classic raamis

Saadaval kolmes eri mõõdus:
*85x200cm
*100x200cm
*120x200cm

Graafikat ja konstruktsiooni saab tellida ka eraldi.
Kliendile, kes hindab kvaliteeti ning soovib veelgi stabiilsemat ning kvaliteetsemat reklaamtoodet hea hinna eest, soovitame Roll Up Exclusive’it

Roll upi trükifaili juhendid leiate siit.

Lux Roll-Up

Lux roll-up sobib kliendile, kes hindab kvaliteeti ja stiili. Lux roll-up seisab stabiilsel jalal ning on tugeva raamiga. Konstruktsioon on valmistatud anodiseeritud alumiiniumist, mis muudab ta eriti vastupidavaks. Graafika on vahetatav ning bännerit saab hõlpsalt korduvalt kasutada. Roll upid on on ühed enim kasutatavad  reklaamtooted kuna neid on lihtne paigaldada, hind on soodne ning tulemus stiilne ja efektselt silmapaistev. Transportimisel käib bänner alusraami sisse rulli ning see hoiab bännerit kortsumise eest.

Lux Roll-up

Lux roll-up 200x85cm stabiilselt seival alusraamil.

Mõõdud:
85x200cm
100x200cm
120x200cm

Komplekt sisaldab raami, graafikat ja kandekotti. Saab tellida ka ainult raami.

Roll upi trükifaili juhendid leiate siit.

  Küsi pakkumist sarnasele tootele

  NIMI

  Ettevõtte nimetus

  Email

  Telefon

  PÄRINGU SISU

  LISA MANUS